


Oljefyllt Elelement Gnosjö Klimatproduktermed Elektronisk Termostat
fr.1 706 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Effekt
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Oljefyllt Element Gnosjö Klimatprodukter i vit färg är tillverkat i stål och har en elektronisk termostat, nattsänkningsfunktion ,"Open window"-funktion samt veckoschema. Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Detta oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Elementet levereras med anslutningssladd och tillhörande väggfästen.
Varumärke
Beskrivning
Oljefyllt Element Gnosjö Klimatprodukter i vit färg är tillverkat i stål och har en elektronisk termostat, nattsänkningsfunktion ,"Open window"-funktion samt veckoschema. Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavvikelse på +/- 0,2 grader. Detta oljefyllda element bränner inte damm och är därför det perfekta, miljövänliga valet för astmatiker och allergiker. Elementet levereras med anslutningssladd och tillhörande väggfästen.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
|---|---|
| Art.Nr. | 1570.100G |
| Effekt | 350, 400, 600, 700, 800, 1000, 1250 W |
| Bredd | 660, 900, 1140, 1380 mm |
| Spänning | 400 V |
| Färg | Vit |
| Anslutning | El |
| Radiatorkroppar | 1 |
| Utförande | Oljefyllt |
| Placering Reglage | Höger |
| Väggdosa/Anslutningsdosa | Nej |
| Djup | 75 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Stickpropp | Nej |
| WiFi | Nej |
| Höjd | 300, 600 mm |
| Vikt | 7, 9, 11, 12, 15, 17, 20 kg |