








Oljefyllt Element Gnosjö Klimatprodukter2080 med WiFi300x900 mm
1 950 kr2 119 kr
Sänkt pris!
Spara 169 kr
30 dagars prisgaranti
Effekt
Spänning

2080 med WiFi
300x900 mm1 950 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Element från Gnosjö Klimatprodukter. Sänk dina energikostnader genom att börja använda GKP:s nya oljeradiatorer med WiFi-termostat.
Egenskaper
- Oljeradiator m. WiFi styrning, elektronisk termostat, konvektor, "Open window" funktion och veckoschema.
- Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavikelse på +/- 0,2 grader.
- Radiatorn bränner inte damm och blir då det perfekta miljövänliga valet för astmatiker och allergiker.
- 400V levereras med väggfäste, 230V levereras med väggfäste, golvfäste, 1,5 meter sladd med stickpropp.
- Oljeradiator m. WiFi styrning, elektronisk termostat, konvektor, "Open window" funktion och veckoschema.
- Termostaten är otroligt noggrann med en exakthetsavikelse på +/- 0,2 grader.
- Radiatorn bränner inte damm och blir då det perfekta miljövänliga valet för astmatiker och allergiker.
- 400V levereras med väggfäste, 230V levereras med väggfäste, golvfäste, 1,5 meter sladd med stickpropp.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
|---|---|
| Art.Nr. | 2093.100 |
| Effekt | 400 W |
| Spänning | 400 V |
| Serie | 2090-serien |
| Höjd | 300 mm |
| Längd | 900 mm |
| Stickpropp | Nej |
| Storlek | 300x900 mm |
| Vikt | 7 kg |
| Färg | Vit |
| Konvektionsplåt | 1 |
| Radiatorkroppar | 1 |
| Utförande | Oljefyllt |
| Material | Plåt |
| Placering Reglage | Höger, ej vändbar |
| Typ | Element |
| Väggdosa/Anslutningsdosa | Nej |
| Djup | 75 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| WiFi | Ja |
| EAN-nr | 7317122093104 |

