1500W
918 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

1500W
918 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Portabelt oljefyllt element från Gnosjö Klimatprodukter som enkelt kan förflyttas till önskad plats i ditt hem. Steglös termostat och tre effektlägen för bästa komfort. Elementet levereras med hjul och sladd med stickpropp. Kapslingsklass IP20.
Varumärke
Gnosjö KlimatprodukterBeskrivning
Portabelt oljefyllt element från Gnosjö Klimatprodukter som enkelt kan förflyttas till önskad plats i ditt hem. Steglös termostat och tre effektlägen för bästa komfort. Elementet levereras med hjul och sladd med stickpropp. Kapslingsklass IP20.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
| Art.Nr. | 1370.000 |
| Effekt/prestanda | 1500 W |
| Bredd | 360 mm |
| Spänning | 230 V |
| Montering | Fristående |
| Väggdosa/Anslutningsdosa | Nej |
| Färg | Vit |
| Anslutning | El |
| Djup | 160 mm |
| Utförande | Oljefyllt |
| Höjd | 650 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plåt |
| Stickpropp | Ja |
| Produkttyp | Lamellelement |
| Vikt | 12 kg |
| Placering | Kortände |
| Uppvärmningsyta | 31-35 m2 |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7317121370008 |
