Kopplingsbox Gnosjö Klimatprodukter för Fast Installation

för Fast Installation

Beskrivning
Recensioner
Ersatt tidigare anslutning
Gör det lätt att koppla in 400 v element
Gör den borde 🙂
Gör det den ska. Enkel att använda
Tunn, lätt monterad
Produkten fungerar precis som önskat
Enkelt att byta om problem.
Enkel installering av kopplingsbox från Gnosjö Klimatprodukter.👍😎
Bra element har fler sen tidigare fungerar bra
Fungerade helt fint
Fyller sin funktion. Lätt att jobba med.
Behövde byta gammalt box vid installation av nytt elelement. Installation gick snabbt och allt funkade bra.
Fungerade utmärkt och lätt att montera
Enkelt att montera
Kopplingsboxen är ju ett måste när man monterar ett 400 volts element.
Enkel att installera.
Den funkar bra
Priset och produkt funktion
Bra kvalité skönt att slippa kontakt
perfekt allt till belåtenhet
funkar bra. inga konstigheter
Allt fungerade perfekt
Kopplingsbox som uppfyllde mitt behov
Mycket otydlig monteringsanvisning.
Lätt att koppla in. Mycket bra produkt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
| Art.Nr. | 1314.000 |
| Utförande | Kopplingsbox |
| Höjd | 160 mm |
| Färg | Vit |
| Djup | 25 mm |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Kopplingsbox |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 7317121314002 |
