Värmefläkt Smartmi Smart
1 999 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Effektiv värmefläkt med 90 rotationsvinkel. Styr fläkten genom Xiaomi Mi Home appen. Konstruktionen utgör RoHS miljövänligt material som innebär att den minskar potentiell miljöförstöring på natur och människokroppar. Värmefläktens blad har en vinklad design. En vinklad fläktbladsdesign minskar effektivt lufthinder och minskar spänningar i bladen vilket medför att värmefläkten är mer effektiv och jämn i sin uppvärmning.
Varumärke
SmartmiBeskrivning
Effektiv värmefläkt med 90 rotationsvinkel. Styr fläkten genom Xiaomi Mi Home appen. Konstruktionen utgör RoHS miljövänligt material som innebär att den minskar potentiell miljöförstöring på natur och människokroppar. Värmefläktens blad har en vinklad design. En vinklad fläktbladsdesign minskar effektivt lufthinder och minskar spänningar i bladen vilket medför att värmefläkten är mer effektiv och jämn i sin uppvärmning.
Egenskaper
| Varumärke | Smartmi |
| Art.Nr. | ERH6006EU |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| Bredd | 608 mm |
| Spänning | 230 V |
| Färg | Vit |
| Höjd | 230 mm |
| Längd | 230 mm |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 2000 kW |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Produkttyp | Värmefläkt |
| Vikt | 4 kg |
| Decibelnivå | 35,6 dBa |
| EAN-nr | 6970403201431 |







