Vattenburet Element Purmo CompactC21 L: 1000, Dubbel panel med en konvektionsdel
Rek. pris 3 002 kr
2 473 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
1000 mm
Höjd:
600 mm
Modell:
C21

Compact
C21 L: 1000, Dubbel panel med en konvektionsdel
2 473 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Flexibelt element med flera anslutningsmöjligheter. Tillverkade av råmaterial och komponenter av hög kvalitet. Ytbehandlad i fem faser.
Varumärke
PURMOBeskrivning
Flexibelt element med flera anslutningsmöjligheter. Tillverkade av råmaterial och komponenter av hög kvalitet. Ytbehandlad i fem faser.
C11: Enkel panel med en konvektionsdel
C21: Dubbel panel med en konvektionsdel
C22: Dubbel panel med två konvektionsdelar
C33: Tre paneler med tre konvektionsdelar
Levereras med sidoplåtar och toppgaller samt omfattande väggkonsoler, luftskruv och proppar. Termostat ingår inte, finns som köp till.
C21: Dubbel panel med en konvektionsdel
C22: Dubbel panel med två konvektionsdelar
C33: Tre paneler med tre konvektionsdelar
Levereras med sidoplåtar och toppgaller samt omfattande väggkonsoler, luftskruv och proppar. Termostat ingår inte, finns som köp till.
Recensioner
StigVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket nöjd med denna vara.
Egenskaper
| Varumärke | PURMO |
| Art.Nr. | 6733670 |
| Längd | 1000 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Modell | C21 |
| Djup | 70 mm |
| Radiatorkroppar | 2 |
| Konvektionsplåt | 1 |
| Tillverkarens Art.Nr. | F062106010010H00 |
| Material | Stål |
| Serie | Compact |
| Färg | Vit |
| Montering | Väggmontering |
| WiFi | Nej |
| RSK-nr | 6733670 |
| EAN-nr | 6418569084005 |


