


Vattenburet Element ThermopanelV4TP33 Thermopanel V4 L: 1000 H: 400 Höger
Rek. pris 4 986 kr
!
3 211 kr3 584 kr
Spara 10 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Längd
Höjd
Modell
Placering Reglage

V4
TP33 Thermopanel V4 L: 1000 H: 400 Höger3 211 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Färdigmålad emballerad radiator, försedd med insvetsat dolt ventilarrangemang med både botten och sidoanslutning. Radiatorn levereras i standardutförande med galler, sidoplåtar och väggkonsoler.
Radiator med förinställningsbar ventilinsats, förberedd för termostat- alternativt handreglering. Monterad utluftning ingår.Anslutningskopplingar ingår ej.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Thermopanel |
|---|---|
| Art.Nr. | F0L3304010011300 |
| Längd | 1000 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Modell | TP33 |
| Djup | 152 mm |
| Konvektionsplåt | 3 |
| Placering Reglage | Höger |
| Montering | Väggmontering |
| Färg | Vit |
| Material | Stål |
| Serie | V4 |
| WiFi | Nej |
| RSK-nr | 6607245 |
| EAN-nr | 6418569212910 |
