Bordsfläkt Termo Smart Trådlös & USB-Laddbar

Smart Trådlös & USB-Laddbar

Beskrivning
Övrigt
- 2 olika fläktlägen: normal och naturlig vind/pulserande läge
- 4 fläkthastigheter
- 40 graders vinkling av fläkthuvudet
- Spänning: 5 Volt
- CE-godkänd
Fördelar: Bordsfläkt Termo Smart Trådlös & USB-Laddbar
- Trådlös och laddningsbar
- Energisnål DC-motor
- Flera fläktlägen och hastigheter
Recensioner
Enkel, praktisk, billig
Fläkten fungerar bra/bättre än jag trodde den är dessutom snygg. Den enda nackdelen jag kan komma på är långsam laddning med laddare som medföljer. Jag köpte den för att använda i husbilen och för det är den toppen
Mycket bra och användarvänlig liten portabel bordsfläkt.
Superbra fläkt som är tystgående och smidig!
En av de bästa fläktarna , låter lite och kyler bra! Passar bra att ha i sovrummet då man ej störs av ”ljudet”
Fläkten tar otroligt lång tid att ladda, vilket för att man inte använder den.Tist på en annars bra idé med en liten portabel fläkt. Bortkastade pengar
En nätt fläkt som är lätt att ladda via USB. En laddning håller mycket länge. Tre styrkor samt en "vind".
Fantastisk, kraftfull och tyst liten fläkt. Det går snabbt att ladda den och den går länge på en laddning. Våra hundar tycker ofta att fläktar är läskiga, men inte den här. Det är förmodligen för att den är så tyst. Rekommenderar starkt!
Så liten och smidig, helnöjd med produkten.
Fick ett tips på husbilsvänner
Tyst och effektiv. Liten och praktisk.
Skönt och tysr
Den är så bra ,verkligen . Köpte till min dotter som använt den flitigt hela sommaren
Så smart med en uppladdningsbar fläkt.
Liten och smidig. Köpte 2! Perfekt på resan, skönt att de är sladdlösa. Måste dock laddas i flera timmar men det är helt ok. Bra blås och tystgående.
Fläkten är tyst, liten och portabel. Laddningen håller länge, kan fläkta lite lagom hela natten om man så vill. Alla i familjen har varsin numera.
Praktisk produkt. Bra pris och snabb leverans.
Egenskaper
| Varumärke | Termo |
| Art.Nr. | 518500 |
| Bredd | 166 mm |
| Effekt | 5 W |
| Spänning | 5 V |
| Laddtid | 5 hour(s) |
| Färg | Vit/Grå |
| Höjd | 268 mm |
| Längd | 135 mm |
| Material | Plast och Aluminium |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Typ | Fläkt |
| Vikt | 0,5 kg |
| EAN-nr | 7350051205101 |





