Bordsfläkt Tristar Rostfri 30 cm
576 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Rostfri 30 cm
576 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
En fläkt i krom med en diameter på 30cm som säkerställer, tack vare sin svängningsfunktion att korrekt mängd luft cirkulera på det mest effektiva sätt. De 3 olika hastigheterna medför att allas behov täcks.
Varumärke
TristarBeskrivning
En fläkt i krom med en diameter på 30cm som säkerställer, tack vare sin svängningsfunktion att korrekt mängd luft cirkulera på det mest effektiva sätt. De 3 olika hastigheterna medför att allas behov täcks.
Specifikationer
- 3 justerbara inställningar
- Fläktdiameter: 30 cm
- Hastighet: 1280 rpm
- Oscillerande
- Effekt: 35 Watt
- 3 justerbara inställningar
- Fläktdiameter: 30 cm
- Hastighet: 1280 rpm
- Oscillerande
- Effekt: 35 Watt
Egenskaper
| Varumärke | Tristar |
| Art.Nr. | VE-5953 |
| Typ | Bordsfläkt |
| Montering | Nej |
| Färg | Silver |
| Garanti | 2 år |
| Djup | 228 mm |
| Höjd | 356 mm |
| Bredd | 352 mm |
| EAN-nr | 8713016059536 |

