Kalluftsfläkt Gnosjö Klimatprodukter Ø420 mmSvart
949 kr
30 dagars prisgaranti

Ø420 mm
Svart
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kompakt och elegant kalluftsfläkt som är justerbar i 360 grader och har steglöst effektläge. Passar lika bra att ha på kontoret som i hemmet. Fläkten är tillverkad i plast och konstruerad med ett högt säkerhetstänkande. Levereras med fjärrkontroll.
Varumärke
Gnosjö KlimatprodukterBeskrivning
Kompakt och elegant kalluftsfläkt som är justerbar i 360 grader och har steglöst effektläge. Passar lika bra att ha på kontoret som i hemmet. Fläkten är tillverkad i plast och konstruerad med ett högt säkerhetstänkande. Levereras med fjärrkontroll.
Recensioner
Sara MVerifierad köpare
för 6 år sedanGanska klen fläkt. Blåser inte så mycket kalluft. Högljudd och en lampa som lyser hela tiden. Är man ljudkänslig kan man inte ha den på på natten. Fördelen är att den är bladlös. Inte värd sina pengar tyvärr.
Rebecca RVerifierad köpare
för 6 år sedanPå tok för högljudd för att kunna sova. Dessutom finns en stor lampa på den som lyser upp?!?! Det enda positiva är om du bara ska använda den under dagen och har små barn, eftersom den är bladlös.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
| Art.Nr. | 1340.050 |
| Bredd | 250 mm |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| Spänning | 230 V |
| Material | Plast |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 420 mm |
| Vikt | 2 kg |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Kalluftsfläkt |
| EAN-nr | 7317121340056 |
