Anliggningstermostat Danfoss AT
Rek. pris 1 804 kr
1 658 kr
1 159 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DanfossBeskrivning
Termostat från Danfoss med utvändig temperaturskala.
Egenskaper
| Varumärke | Danfoss |
| Art.Nr. | 6470307 |
| Utförande | Utv skala |
| Typ | Anliggningstermometer |
| Material | Flermaterial |
| Bredd | 63 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Djup | 126 mm |
| Vikt | 0,22 kg |
| Temperatur | 30-90 °C |
| RSK-nr | 6470307 |

