Termostat DEVI G-VÄRME +5-35 C
1 635 kr
30 dagars prisgaranti

G-VÄRME +5-35 C
1 635 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
DEVIBeskrivning
DEVIreg 530 är en elektronisk termostat för montage i apparatdosa, passande Elko RS och Eljo trend.
Försedd med temperaturvred skala 0-6, brytare till/från och indikeringslampa. Termostaten har en givarövervakning vilket gör att den larmar med ett blinkande sken vid trasig givare och slår ifrån värmen. Går endast att styra via golvgivare.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
| Art.Nr. | 8581195 |
| Färg | Vit |
| Tjocklek | 36 mm |
| Typ | Termostat golvvärme |
| Bredd | 85 mm |
| IP-Klassning | IP31 |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 85 mm |
| EAN-nr | 5703466148167 |

