Blandarfäste Mora Fix för Utanpåliggande Rördragning 160 ccUtan föravstängning
Rek. pris 960 kr
476 kr
441 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Modell:
Utan Föravstängning

Fix för Utanpåliggande Rördragning 160 cc
Utan föravstängning
441 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
MoraBeskrivning
För utanpåliggande rördragning. Ansl. M26x1,5 inv. Vridbara vinklar.
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Art.Nr. | 630235 |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 160 mm |
| Rördragning | Utanpåliggande |
| Modell | Utan Föravstängning |
| Bredd | 210 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Typ | Blandarfäste |
| Anslutning | M26x1,5 |
| Serie | Fix |
| RSK-nr | 8188680 |
| EAN-nr | 7391887041037 |


