
Blandarfäste VatetteV6 160 cc
fr. 520 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Blandarfäste från Vatatte. V6 160 cc.
Blandarfäste V6 160 cc dold rördragning, förkromad rostfritt stål lackerad i mattsvart. Plats för tätskikt enligt branschregler 2021. Demonteras enkelt från väggen utan specialverktyg. Kopplingsset plast Dy15/16, koppar Dy12/15.
Egenskaper
| Varumärke | Vatette |
|---|---|
| Färg | Krom, Mattsvart |
| CC-mått | 160 mm |
| Serie | V6 |
| Produkttyp | Blandarfäste |
| Höjd | 60 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Utförande | Cu 12,15mm Plast 15,16mm, M26x1,5x15x2,5mm, M26x1,5x16x2,0-2,25mm |


