Magnetventil Danfoss EV220BG25, 24V, Spänningstyp: AC
3 675 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension (mm):
G25
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Danfoss 2/2-vägs servostyrd magnetventil för vatten olja och luft. Medietemperatur -10 - +90°C, differenstryck 30-1600 kPa, strömlöst stängd. Spole och kabelhuvud köpes separat.
Varumärke
DanfossBeskrivning
Danfoss 2/2-vägs servostyrd magnetventil för vatten olja och luft. Medietemperatur -10 - +90°C, differenstryck 30-1600 kPa, strömlöst stängd. Spole och kabelhuvud köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | Danfoss |
| Art.Nr. | 4894292 |
| Dimension | G25 mm |
| Utförande | Kvs 11 inkl spole |
| Höjd | 74 mm |
| Spänning | 24 V |
| Vikt | 1,56 kg |
| Bredd | 123 mm |
| Djup | 134 mm |
| Produkttyp | Magnetventil |
| Material | Mässing |
| Färg | Mässing |
| Funktion | Spänningstyp: AC |
| RSK-nr | 4894292 |
| EAN-nr | 5702423187126 |
