Tappventil Vatette Kort Dy 15
281 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Kort Dy 15
281 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Tappventil Vatette Kort Dy 15 är en tappventil som kompletterar System Vatette med alla dess fördelar. Tappventilen med kopplingsända Dy15 kan kopplas direkt mot Vatette fasta väggbrickor. Tappventilen passar till de flesta förekommande rör på marknaden och är utrustade med backventil. Modellen med väggfäste levereras med en smart vändbar anslutningsnippel för Dy15 eller G1/2.
Varumärke
VatetteBeskrivning
Tappventil Vatette Kort Dy 15 är en tappventil som kompletterar System Vatette med alla dess fördelar. Tappventilen med kopplingsända Dy15 kan kopplas direkt mot Vatette fasta väggbrickor. Tappventilen passar till de flesta förekommande rör på marknaden och är utrustade med backventil. Modellen med väggfäste levereras med en smart vändbar anslutningsnippel för Dy15 eller G1/2.
Egenskaper
| Varumärke | Vatette |
| Art.Nr. | FG0135070 |
| Utförande | för Vatette väggbricka |
| Serie | Tappventiler |
| Storlek | 15 mm |
| Typ | Tappventil |
| Djup | 77 mm |
| Dimension | 15 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Bredd | 195 mm |
| RSK-nr | 8473410 |
| EAN-nr | 7393792103824 |
