Ficklampa Teng Tools 583N
957 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

583N
957 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Cree LED ficklampa med stöttålig aluminiumkropp. Vattenmotstånd enligt IPX6. Batterier ingår ej. 582N / 583N. Cree LED ficklampor med stöttålig aluminiumkropp. Vattenmotstånd enligt IPX6. Batteriindikator som visar rött när mindre än 15% återstår.
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Cree LED ficklampa med stöttålig aluminiumkropp. Vattenmotstånd enligt IPX6. Batterier ingår ej. 582N / 583N. Cree LED ficklampor med stöttålig aluminiumkropp. Vattenmotstånd enligt IPX6. Batteriindikator som visar rött när mindre än 15% återstår.
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 199780305 |
| Höjd | 200 mm |
| Längd | 40 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Tillverkarens Art.Nr. | 583N |
| Typ | Ficklampa |
| Vikt | 0,219 kg |
| Bredd | 40 mm |
| Ljusflöde | 550 lumen |
| EAN-nr | 5020385084148 |
