Pannlampa Mareld Gleam 600 RE
1 787 kr
30 dagars prisgaranti

Gleam 600 RE
1 787 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Uppladdningsbar pannlampa, som också kan drivas med vanliga alkaliska batterier under tiden man laddar det medföljande uppladdningsbara batteriet, det rör sig med andra ord om en hybrid. Gleam 600 Re ger en bred, blänkfri ljusbild, viket ger ett bra arbetsljus framförallt på nära avstånd. För att kunna se färgkontraster bättre har pannlampan en färgåtergivningsgrad på RA90. En allsidig pannlampa som är bekväm och skön att arbeta med. Batterifodralets storlek är 75x62x37 mm.
Varumärke
MareldBeskrivning
Uppladdningsbar pannlampa, som också kan drivas med vanliga alkaliska batterier under tiden man laddar det medföljande uppladdningsbara batteriet, det rör sig med andra ord om en hybrid. Gleam 600 Re ger en bred, blänkfri ljusbild, viket ger ett bra arbetsljus framförallt på nära avstånd. För att kunna se färgkontraster bättre har pannlampan en färgåtergivningsgrad på RA90. En allsidig pannlampa som är bekväm och skön att arbeta med. Batterifodralets storlek är 75x62x37 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Mareld |
| Art.Nr. | 690000336 |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Höjd | 124 mm |
| IP-Klassning | IP66 |
| Längd | 36 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Pannlampa |
| Version | Med batteri |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 35 mm |
| Ljusflöde | 600 lumen |
| EAN-nr | 7311662232801 |
