
Spegelbelysning BathlifeLjus
Rek. pris 1 599 kr
!
fr.99 krfr. 599 kr
Från 67 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Bredd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Spegelbelysning Bathlife Ljus passar perfekt över badrumsspegeln eller spegelskåpet. Du kan montera den direkt på spegeln eller på ett spegelskåp. Belysningen är anpassad för fast installation.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | LJS 060 C1G IBMT SLB |
| Färg | Krom, Svart |
| Bredd | 380, 600 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Effekt | 6, 9 W |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Ljus |
| Sockel | Integrerad LED |
| Typ | Skåpbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 153 mm |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 50, 60 mm |



