


Drivdon Elko350 mA 3-5 W Dimbar
359 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Elko Bright dimbara LED drivdon, bra val till installation av flertalet mindre LED-spotlights. Big-box rekommenderas för att kunna montera LED-armatur i samma dosa. Dimbara med Elkos dimrar. Får plats i Elkos förhöjningsramar ex. Hörnbox och röda dosor. Diameter på 53 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
|---|---|
| Art.Nr. | EKO05792 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Produkttyp | LED Driver |
| Djup | 236 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 22 mm |
| Inbyggnadsdjup | 22 mm |
| Bredd | 104 mm |
| EAN-nr | 7020160579201 |
