




Adventsljusstake Star TradingBuzz Candlestick 11LGraphite
Rek. pris 1 119 kr
!
599 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Grafitgrå

Buzz Candlestick 11L
Graphite 599 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Stilren adventsljusstake, tillverkad i trä med ljuspipor av tunna metallrör. 11 st ljuskällor, E5 lampor. Textilkabel i vitt/grå. Ger ett härligt stämningsfullt ljus hela året runt.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 644-49 |
| Färg | Grafitgrå |
| Antal Ljuskällor | 11 st |
| Diameter | 590 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Bredd | 590 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 80 mm |
| Effekt | 0,6 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1 kg |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Trä |
| Driftkälla | El |
| Serie | Buzz |
| Sockel | E5 |
| Typ | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7391482055170 |



