Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 3D 60 cm LEDVit
Rek. pris 689 kr
623 kr
531 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

3D 60 cm LED
Vit
531 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 3-D 60 cm LED är en vacker, hängande 3D-pappersstjärna. Den levereras med sladdställ. 12V/IP20. Dimbar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 3-D 60 cm LED är en vacker, hängande 3D-pappersstjärna. Den levereras med sladdställ. 12V/IP20. Dimbar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5981-200 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | G4 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Vikt | 0,42 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Djup | 600 mm |
| Effekt/prestanda | 1,5 W |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 150 lumen |
| Effekt | 1,5 W |
| EAN-nr | 7318305981201 |
