
Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide5952 Sammet 60 cm
fr. 169 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Pappersstjärna Gnosjö Konstsmide 5952 Sammet 60 cm är en vacker 7-uddig pappersstjärna som levereras med sladdställ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Grön, Röd |
| Ljuskälla | NA |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Kabelfärg | Vit |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 5 m |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Sammet |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 190 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,385 kg |


