Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 5953 Sammet 78 cmRöd
399 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd

5953 Sammet 78 cm
Röd
399 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Pappersstjärna Gnosjö Konstsmide 5953 Sammet 78 cm är en vacker 7-uddig pappersstjärna som levereras med sladdställ.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Pappersstjärna Gnosjö Konstsmide 5953 Sammet 78 cm är en vacker 7-uddig pappersstjärna som levereras med sladdställ.
Recensioner
Klara AVerifierad köpare
för 2 år sedanSupersnygg! Lätt att hänga upp. Däremot är den väldigt skör och gick sönder lite när den monterades upp.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5953-550 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | NA |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 780 mm |
| Bredd | 780 mm |
| Djup | 190 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,438 kg |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 5 m |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Sammet |
| Sockel | E14 |
| Typ | Sammetsstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7318305953550 |
