Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide BlommaB: 600 mm
388 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
600 mm

Blomma
B: 600 mm
388 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pappersstjärna Gnosjö Konstsmide Blomma är en vacker julstjärna i blomform. Den levereras inklusive sladdställ.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Pappersstjärna Gnosjö Konstsmide Blomma är en vacker julstjärna i blomform. Den levereras inklusive sladdställ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5928-200 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | NA |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 210 mm |
| EAN-nr | 7318305928206 |


