Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Stående 35 cm MetallSvart
Rek. pris 729 kr
606 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Stående 35 cm Metall
Svart
606 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stående metallstjärna från Gnosjö Konstsmide som har 5 m lång tvinnad textilsladd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3548-737 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | NA |
| Höjd | 360 mm |
| Bredd | 360 mm |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Metallstjärna |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| EAN-nr | 7318305487376 |


