Adventsstjärna Markslöjd Admira
495 kr
30 dagars prisgaranti

Admira
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Admira är en mönstrad julstjärna i papp från Markslöjd på stålfot. Stjärnan kräver en glödlampa med liten sockel (E14) om max 6W i LED, ingår ej. 2m sladd med strömbrytare.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Admira är en mönstrad julstjärna i papp från Markslöjd på stålfot. Stjärnan kräver en glödlampa med liten sockel (E14) om max 6W i LED, ingår ej. 2m sladd med strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705806 |
| Färg | Stål |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 650 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 160 mm |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Papper |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Sockel | E14 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,48 kg |
| Effekt | 6 W |
| EAN-nr | 7330024597648 |

