


Adventsstjärna MarkslöjdAlpha Hängande30 cm
191 kr 285 kr
Spara 33 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Alpha hängande julstjärna från Markslöjd med ljusslinga runt om. Lampan har fast LED om 4,8W. 3m lång sladd och timer.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 705829 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | Diod/LED |
| Antal Ljuskällor | 150 st |
| Höjd | 300 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Metallstjärna |
| Material | Metall |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 4,5 V |
| Vikt | 0,25 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Djup | 5 mm |
| EAN-nr | 7330024597877 |
