Adventsstjärna Markslöjd Baroque Pendant Star 45 cm
Rek. pris 405 kr
fr.243 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Baroque Pendant Star 45 cm
243 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Adventsstjärna Markslöjd Baroque Pendant Star 45 cm är en hängande stjärna med en vackert mönstrad skärm. Stjärnans diameter är 45 cm och den levereras med en 3,5 m lång vit kabel med brytare på sladden. Max 1x25W. E14-sockel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Adventsstjärna Markslöjd Baroque Pendant Star 45 cm är en hängande stjärna med en vackert mönstrad skärm. Stjärnans diameter är 45 cm och den levereras med en 3,5 m lång vit kabel med brytare på sladden. Max 1x25W. E14-sockel.
Recensioner
Louise SVerifierad köpare
för 4 år sedanVacker i sin enkelhet.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Blå, Vit |
| Ljuskälla | E14 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Plast |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,24 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Baroque |
| Djup | 150 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 6, 25 W |
| Effekt | 6, 25 W |
