Adventsstjärna Markslöjd Baroque Pendant Star 75 cmBordeaux
605 kr
379 krSpara 37 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Bordeaux

Baroque Pendant Star 75 cm
Bordeaux
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Adventsstjärna Markslöjd Baroque Pendant Star 75 cm är en hängande stjärna med en vacker mönstrad skärm. Stjärnans diameter är 75 cm och den har en 3,5 m lång vit kabel med brytare på sladden. Max 1x25W. E14-sockel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Adventsstjärna Markslöjd Baroque Pendant Star 75 cm är en hängande stjärna med en vacker mönstrad skärm. Stjärnans diameter är 75 cm och den har en 3,5 m lång vit kabel med brytare på sladden. Max 1x25W. E14-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705323 |
| Färg | Bordeaux |
| Ljuskälla | E14 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 750 mm |
| Bredd | 750 mm |
| Effekt/prestanda | 6 kW |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Plast |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,31 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Baroque |
| Djup | 190 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 6 W |
| EAN-nr | 7330024590038 |

