Adventsstjärna Markslöjd Clara StåendeRosa
Rek. pris 459 kr
367 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Clara är en bordsstjärna från Markslöjd med stativ och 2 m lång sladd med strömbrytare i samma färg som stativet.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Clara är en bordsstjärna från Markslöjd med stativ och 2 m lång sladd med strömbrytare i samma färg som stativet.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 704909 |
| Färg | Rosa |
| Höjd | 650 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 2 m |
| Serie | Clara |
| Djup | 200 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Effekt | 25 W |
| EAN-nr | 7330024581821 |
