Adventsstjärna Markslöjd Duva Hängande45 cm
329 kr
205 krSpara 38 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Duva Hängande
45 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duva julstjärna från Markslöjd med 3,5m sladd med strömbrytare. Liten sockel, E14, max 25W eller motsvarande i LED.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Duva julstjärna från Markslöjd med 3,5m sladd med strömbrytare. Liten sockel, E14, max 25W eller motsvarande i LED.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 703120 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | E14 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Hängande |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 210 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt | 25 W |
| Vikt | 0,3 kg |
| EAN-nr | 7330024543805 |

