Adventsstjärna Markslöjd Embla Hängande
Rek. pris 485 kr
fr.349 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Embla Hängande
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Embla är en papperstjärna från Markslöjd med fint hålmönster. Stjärnan kräver en glödlampa med liten sockel (E14) om max 6W i LED, ingår ej. 3,5m svart sladd med strömbrytare medföljer.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Embla är en papperstjärna från Markslöjd med fint hålmönster. Stjärnan kräver en glödlampa med liten sockel (E14) om max 6W i LED, ingår ej. 3,5m svart sladd med strömbrytare medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Brun |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 450, 750 mm |
| Bredd | 450, 750 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Effekt | 6 W |
| Vikt | 0,18, 0,26 kg |
| Djup | 160, 230 mm |
