
Adventsstjärna MarkslöjdGleam Hängande
Rek. pris 279 kr
!
fr. 199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Gleam är en julstjärna i metall från Markslöjd. Stjärnan har 1,5m transparent sladd med batteribox för 3xAA batterier. Batterier medföljer ej. På boxen finns On/Off/Timer-knappar.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Färg | Nickel, Svart |
| Ljuskälla | Diod/LED |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Höjd | 330 mm |
| Bredd | 310 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Metallstjärna |
| Material | Metall |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 4,5 V |
| Vikt | 0,09 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Djup | 310 mm |


