Adventsstjärna Markslöjd Glitter 75 cm Hängande
Rek. pris 469 kr
fr.229 kr
fr.189 krFrån 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Glitter 75 cm Hängande
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Glitter är en pappstjärna från Markslöjd. Julstjärnan kräver en glödlampa med liten sockel (E14) om max 6W i LED, ingår ej. 3,5m lång sladd med strömbrytare, ingår.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Glitter är en pappstjärna från Markslöjd. Julstjärnan kräver en glödlampa med liten sockel (E14) om max 6W i LED, ingår ej. 3,5m lång sladd med strömbrytare, ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Brons, Nickel |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 750 mm |
| Bredd | 750 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,26 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 230 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Effekt | 6 W |
