Adventsstjärna Markslöjd Lively 45 på fot
Rek. pris 449 kr
fr.349 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lively 45 på fot
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordsstjärna Markslöjd Lively 45 är en vacker bordslampa som också passar utmärkt i fönstret. Den har en fot i svart metall med en 45 cm pappersstjärna. Lampan kommer med en 2 m svart PVC-kabel med brytare och väggkontakt. 1xE14, Max 6W LED. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Bordsstjärna Markslöjd Lively 45 är en vacker bordslampa som också passar utmärkt i fönstret. Den har en fot i svart metall med en 45 cm pappersstjärna. Lampan kommer med en 2 m svart PVC-kabel med brytare och väggkontakt. 1xE14, Max 6W LED. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Grå/Svart, Vit/Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 650 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,55 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 2 m |
| Serie | Lively |
| Djup | 160 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
