
Adventsstjärna MarkslöjdLively Hängande
fr. 199 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Höjd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Julstjärna Markslöjd Lively Hängande är en elegant fönsterlampa. Lampan har en 3,5 m PVC-kabel, med brytare och väggkontakt på sladd. 1xE14, Max 6W LED. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Färg | Grå, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 450, 600 mm |
| Bredd | 450, 600 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Lively |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 160 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Vikt | 0,2, 0,25 kg |


