


Adventsstjärna MarkslöjdLively HängandeVit, B: 450 mm
218 kr 299 kr
Spara 27 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit
Höjd
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Julstjärna Markslöjd Lively Hängande är en elegant fönsterlampa. Lampan har en 3,5 m PVC-kabel, med brytare och väggkontakt på sladd. 1xE14, Max 6W LED. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 705926 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Lively |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 160 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| EAN-nr | 7330024603882 |


