Adventsstjärna Markslöjd Maravilla 45 på fotGuld/Svart
Rek. pris 649 kr
383 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Maravilla 45 på fot
Guld/Svart
383 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordsstjärna Markslöjd Maravilla 45 är en vacker och stilren bordslampa som blir ett smycke på bordet eller i fönstret. Den har en fot i svart metall med 45 cm stor pappersstjärna. Lampan kommer med en 2 m svart PVC-kabel med brytare och väggkontakt. 1xE14, Max 6W LED. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Bordsstjärna Markslöjd Maravilla 45 är en vacker och stilren bordslampa som blir ett smycke på bordet eller i fönstret. Den har en fot i svart metall med 45 cm stor pappersstjärna. Lampan kommer med en 2 m svart PVC-kabel med brytare och väggkontakt. 1xE14, Max 6W LED. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705950 |
| Färg | Guld/Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 680 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,7 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 2 m |
| Serie | Maravilla |
| Djup | 190 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| EAN-nr | 7330024604124 |



