Adventsstjärna Markslöjd Maravilla HängandeGuld, B: 600 mm
Rek. pris 549 kr
349 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Maravilla Hängande
Guld, B: 600 mm
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julstjärna Markslöjd Maravilla Hängande är en vacker och stilren fönsterlampa. Den har en 3,5 m lång vit PVC-kabel, med brytare och väggkontakt. 1xE14, Max 6W LED. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Julstjärna Markslöjd Maravilla Hängande är en vacker och stilren fönsterlampa. Den har en 3,5 m lång vit PVC-kabel, med brytare och väggkontakt. 1xE14, Max 6W LED. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705949 |
| Färg | Guld |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper/Plast |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,45 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Maravilla |
| Djup | 190 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| EAN-nr | 7330024604117 |


