Adventsstjärna Markslöjd Neela 60 cm Hängande
Rek. pris 809 kr
fr.515 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Neela 60 cm Hängande
515 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Neela hängande julstjärna från Markslöjd i papp. Neela har 1 st lamphållare och använd ljuskälla med E14 (liten sockel). Använd max 6 watt eller motsvarande i LED eller annan lågenergilampa. 3,5m lång sladd med strömbrytare medföljer. Glödlampa medföljer ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Neela hängande julstjärna från Markslöjd i papp. Neela har 1 st lamphållare och använd ljuskälla med E14 (liten sockel). Använd max 6 watt eller motsvarande i LED eller annan lågenergilampa. 3,5m lång sladd med strömbrytare medföljer. Glödlampa medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Grå, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 560 mm |
| Bredd | 560 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,35 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 160 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
