


Adventsstjärna MarkslöjdOliviaVit
Rek. pris 429 kr
!
229 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Olivia är en hängande pappersstjärna från Markslöjd med 3,5 m lång vit sladd med strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 704910 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 750 mm |
| Bredd | 750 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper/Plast |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Olivia |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| EAN-nr | 7330024581838 |

