Adventsstjärna Markslöjd Saturnus 67 cm
Rek. pris 395 kr
fr.299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Saturnus 67 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Saturnus är en julstjärna på fot från Markslöjd. Stjärnan kräver en glödlampa med liten sockel (E14) om max 25W eller motsvarande i LED, ingår ej. 1,8m genomskinlig sladd med strömbrytare.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Saturnus är en julstjärna på fot från Markslöjd. Stjärnan kräver en glödlampa med liten sockel (E14) om max 25W eller motsvarande i LED, ingår ej. 1,8m genomskinlig sladd med strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Vinröd, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 670 mm |
| Bredd | 670 mm |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,8 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 2 m |
| Djup | 150 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
