Adventsstjärna Markslöjd Saturnus 75 cm Hängande
fr.289 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Saturnus 75 cm Hängande
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Saturnus är en hängande julstjärna från Markslöjd. Stjärnan kräver en glödlampa med liten sockel (E14) om max 25W eller motsvarande i LED, ingår ej. 3,5m lång sladd med strömbrytare medföljer.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Saturnus är en hängande julstjärna från Markslöjd. Stjärnan kräver en glödlampa med liten sockel (E14) om max 25W eller motsvarande i LED, ingår ej. 3,5m lång sladd med strömbrytare medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Röd, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 750 mm |
| Bredd | 750 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Effekt | 25 W |
| Vikt | 0,4, 0,26 kg |
| Djup | 180, 210 mm |
