Adventsstjärna Markslöjd Solina på fotAmber, B: 350 mm
Rek. pris 879 kr
649 kr
519 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Amber
Höjd:
630 mm

Solina på fot
Amber, B: 350 mm
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordsstjärna Markslöjd Solina är en elegant lampa som passar lika bra på bordet som i fönstret. Lampan har en fot i stål med papperstjärna. Den kommer med en 2 m PVC-kabel med brytare och väggkontakt. 1xE14, Max 6W LED. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Bordsstjärna Markslöjd Solina är en elegant lampa som passar lika bra på bordet som i fönstret. Lampan har en fot i stål med papperstjärna. Den kommer med en 2 m PVC-kabel med brytare och väggkontakt. 1xE14, Max 6W LED. Ljuskälla ingår ej.
Recensioner
Catrin LVerifierad köpare
för 5 månader sedanJättefin adventsstjärna på stabil fot, lätt att montera.stämmer bra med beskrivning o bild. Priset är helt ok för denna fina stjärna.
+ Ger ett otroligt fint sken
- Finns ingen nackdel
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705917 |
| Färg | Amber |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 630 mm |
| Bredd | 350 mm |
| Vikt | 0,55 kg |
| Djup | 140 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Effekt | 40 W |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 2 m |
| Serie | Solina |
| EAN-nr | 7330024603790 |

