Adventsstjärna Markslöjd SolinaGrå
Rek. pris 879 kr
649 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Solina
Grå
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Solina är en julstjärna från Markslöjd med fina detaljer på en stadig fot i stål. Det följer med sladd med strömbrytare på sladden. Den har E14 sockel (smal) och använd max 6 w eller motsvarande i LED. Glödlampa medföljer ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Solina är en julstjärna från Markslöjd med fina detaljer på en stadig fot i stål. Det följer med sladd med strömbrytare på sladden. Den har E14 sockel (smal) och använd max 6 w eller motsvarande i LED. Glödlampa medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 705845 |
| Färg | Grå |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 630 mm |
| Bredd | 350 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Vikt | 0,55 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 140 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| EAN-nr | 7330024598041 |

