Adventsstjärna Markslöjd Solvalla 45
Rek. pris 399 kr
fr.249 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Solvalla 45
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hängande stjärna från Markslöjd i hålstansat papper som ger en fin ljusbild. 3,5 m sladd med strömbrytare ingår samt 3-hålsbricka för enkel justering av höjden. Liten (E14) lamphållare för max 25 W glödljus eller motsvarande styrka i LED eller lågenergi.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Hängande stjärna från Markslöjd i hålstansat papper som ger en fin ljusbild. 3,5 m sladd med strömbrytare ingår samt 3-hålsbricka för enkel justering av höjden. Liten (E14) lamphållare för max 25 W glödljus eller motsvarande styrka i LED eller lågenergi.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Guld, Nickel |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper/Plast |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Effekt/prestanda | 25 W |
