Adventsstjärna Markslöjd Solvalla 45Silver
Rek. pris 385 kr
259 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Nickel

Solvalla 45
Silver
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Hängande stjärna från Markslöjd i hålstansat papper som ger en fin ljusbild. 3,5 m sladd med strömbrytare ingår samt 3-hålsbricka för enkel justering av höjden. Liten (E14) lamphållare för max 25 W glödljus eller motsvarande styrka i LED eller lågenergi.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Hängande stjärna från Markslöjd i hålstansat papper som ger en fin ljusbild. 3,5 m sladd med strömbrytare ingår samt 3-hålsbricka för enkel justering av höjden. Liten (E14) lamphållare för max 25 W glödljus eller motsvarande styrka i LED eller lågenergi.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 704416 |
| Färg | Nickel |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Effekt | 25 W |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper/Plast |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| EAN-nr | 7330024574120 |

