Adventsstjärna Markslöjd Solvalla 69 cm Golden på fot
Rek. pris 505 kr
329 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Solvalla 69 cm Golden på fot
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordsstjärna Markslöjd Solvalla 69 cm Golden är en vacker bordslampa som också passar utmärkt i fönstret. 1xE14, max 25W. Den kommer med en 2 m svart PVC-kabel med brytare och väggkontakt. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Bordsstjärna Markslöjd Solvalla 69 cm Golden är en vacker bordslampa som också passar utmärkt i fönstret. 1xE14, max 25W. Den kommer med en 2 m svart PVC-kabel med brytare och väggkontakt. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 704454 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 690 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 210 mm |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Papper/Trä |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Serie | Solvalla |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,47 kg |
| EAN-nr | 7330024574281 |

