Adventsstjärna Markslöjd Solvalla på Fot 69Silver
Rek. pris 505 kr
334 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Solvalla på Fot 69
Silver
334 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stjärna på fot från Markslöjd i hålstansat papper som ger en fin ljusbild. Fot i trä och metall samt 2 m sladd med strömbrytare ingår. Liten (E14) lamphållare för max 25 W glödljus eller motsvarande styrka i LED eller lågenergi.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Stjärna på fot från Markslöjd i hålstansat papper som ger en fin ljusbild. Fot i trä och metall samt 2 m sladd med strömbrytare ingår. Liten (E14) lamphållare för max 25 W glödljus eller motsvarande styrka i LED eller lågenergi.
Recensioner
MonicaVerifierad köpare
för 6 år sedanDragtåten släppte omedelbart och hålet gick då sönder. Annars som förväntat
+ Den är vacker och lagom stor
- Den är skör och svår att montera
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 704455 |
| Färg | Nickel |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 690 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper/Trä |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Effekt | 25 W |
| EAN-nr | 7330024574298 |

